You are offline. Some functionality may be unavailable.

Staňte se členem Online Clubu

Staňte se členem Online Clubu

Získejte doručení bez poplatků

Jaké jsou výhody zkušebního členství?

Využívejte skvělé výhody Tesco Online Clubu po celý měsíc za pouhou 1 Kč.

Vaše členství bude po měsíci automaticky prodlouženo na jeden z vybraných tarifů, pokud jej mezitím nezrušíte.

Bezplatné doručení všech vašich objednávek

Bezplatné doručení všech vašich objednávek

Využívejte doručení bez poplatků včetně doručení domů a služby Klikni+Vyzvedni, a to i při doručení tentýž den.

Rezervace doručovacích slotů 4 týdny předem

Rezervace doručovacích slotů 4 týdny předem

Vyberte si termín doručení, který vám nejvíce vyhovuje. Jednoduše bez stresu a s předstihem.

Exkluzivní slevový e-kupon*

Exkluzivní slevový e-kupon*

S každým novým členstvím dostanete v průběhu prvního měsíce exkluzivní slevový e-kupon.

Dvojnásobek Clubcard bodů pro nové členy*

Dvojnásobek Clubcard bodů pro nové členy*

Noví členi Online Clubu získají počas prvních 3 měsíců členství dvojnásobek Clubcard bodů za nákupy. Body budou přidělené každé 2 týdny.

*platí pro 3, 6, a 12 měsíční členství po uplynutí zkušebního měsíce.

Tesco Online Club

V rámci zkušebního měsíce je doručení domů a vyzvednutí nákupu se službou Klikni+Vyzvedni bez poplatku. Získejte měsíční členství pouze za 1 Kč.

Vyberte si druh svého členství

Často kladené otázky

Tesco Online Club je členská služba, která byla navržená tak, aby vám pomohla co nejvíce využít online nákup potravin. Nabízí několik jedinečných výhod, například doručení vašeho nákupu bez poplatku k vám domů nebo vámi zvolenou doručovací adresu, případně vyzvednutí přes službu Klikni+Vyzvedni ve vámi zvoleném výdejním obchodě, speciální slevy a dvojnásobek bodů Clubcard za vaše objednávky prostřednictvím služby Tesco Online nákupy během prvních 3 měsíců vašeho členství.

Jakmile se stanete členem, všechny objednávky, které si necháte doručit domů nebo na zvolenou doručovací adresu, budou doručeny bez poplatku. Bez poplatku lze i vyzvednout přes Klikni+Vyzvedni ve vámi zvoleném výdejním obchodě. Můžete se také jako člen těšit na speciální e-kupón. Každé dva týdny během prvních 3 měsíců vašeho členství také zdvojnásobíme vaše body Clubcard za vaše nákupy a získáte včasný přístup k doručovacím slotům 4 týdny předem – abychom vám pomohli se připravit na nejrušnější období roku.

Dokud jste členem Tesco Online Clubu, nebudete muset platit poplatek za doručení ani poplatek za vyzvednutí bez ohledu na hodnotu vaší objednávky.

Objednávky pod 700 Kč však budou stále podléhat minimálnímu poplatku za menší nákup ve výši 80 Kč bez ohledu na vaše členství.

Využívejte vybraných výhod Online Clubu na měsíc pouze za 1 Kč. V rámci zkušebního měsíce nabízíme doručení nákupu zdarma a možnost rezervace termínů doručení až na 4 týdny dopředu. A co ostatní výhody Online Clubu, tedy dvojnásobek Clubcard bodů a speciální slevové e-kupóny? Ty získáte společně s plnohodnotným členstvím, které se automaticky aktivuje po zkušebním měsíci.

Z Online Clubu můžete kdykoliv bezplatně vystoupit, nejpozději však den před koncem plánu. Pokud se rozhodnete z Online Clubu odejít v rámci zkušebního období, vaše členství skončí na konci zkušebního měsíce. A když změníte názor, ve svém profilu můžete automatické prodloužení plánu opět aktivovat.

Máte ještě nějaké otázky?

Nenašli jste informace, které jste hledali? Kontaktujte naše zákaznické centrum.